Економіка-2013: стагнація триватиме

Теги: гривня, ліквідність

На думку аналітиків "Ерсте банку" 2013 рік буде важким для української економіки: накопичуються проблеми в металургії, зростає дефіцит поточного рахунку, посилюється тиск на гривню та погіршується зовнішня ліквідність.

Відбудеться сповільнення китайської економіки та рецесія в країнах Євросоюзу, що призведе до значного скорочення зовнішнього попиту на українську продукцію.

З детальнішими прогнозами розвитку української економіки можна познайомитись тутПрохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна