Політики вимагають занадто багато від центробанків - фінансисти в Давосі

30 Січень'13

Теги: валюта, криза

Хайме Каруана, голова Банку міжнародних розрахунків зауважив, що центральні банки різних країн піддаються надмірному впливу зі сторони політиків та урядів, що вимагають від них активних дій щодо стимулювання національних економік та послаблення національних валют.

На думку Х.Крауна може скоро настати момент, коли шкода від таких дій може перевищити вигоду. Можливо урядам та політикам потрібно більше працювати над підвищенням продуктивності праці, конкурентоздатності, розширенням ринку праці, а не тиском на центральні банки? Потрібно думати про нові «бульбашки» на фінансових ринках, спричинені низькими процентними ставками в багатьох економіках світу, що може посилити ймовірність загострення фінансової кризи.

Детальніше можна прочитати тутПрохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна