Як вибратися з режиму «безпечного польоту» після кризи

Мартін Соррел (1) 25 Січень'13

Теги: інвестиції, криза

Своїми думками щодо того, як заставити гроші працювати, а не лежати мертво на рахунках компаній, ділився генеральний директор найбільшого рекламного і консалтингового агентства в світі WPP, Мартін Соррел. Потрібно зарядити економіку оптимізмом. Після кризи вже пройшло 5 років, а західним економікам так і не вдалось вибратись з режиму «безпечного польоту». Як позбутись цієї тяги до безпеки і збільшити підприємницьку впевненість?

Найкращими вважає М.Соррел є інвестиції в людей. Повернення на такі інвестиції є дуже швидкими. Про те, чи добрий співробітник чи ні ви можете довідатись через 3-6 місяців. Найзначнішими Соррел бачить наступні проблеми: бюджетна криза США, проблеми Близького Сходу, європейська боргова криза.

Повну доповідь Мартіна Соррела та коментарі до неї можна знайти тутПрохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна