Порада Євгена Пенцака: No money – no funny

Євген Пенцак (191) 26 Вересень'11

Теги: золото, індекс, фондова біржа

Події на фондових ринках світу розвиваються дуже динамічно: стрімке падіння фондових бірж світу минулого тижня, не менш стрімке падіння золота наприкінці минулого і продовження падіння цього тижня, порятунок Греції під знаком запитання, початок соціальних невдоволень у деяких країнах Європи. Це - тільки вершина айсбергу.

Ми дуже раді, що нам вдалось минулого тижня у нашій пораді передбачити основні ринкові тренди – падіння фондових індексів, а також – можливість падіння золота. Тому інвестори, що взяли наші поради на озброєння, мали «фартовий» тиждень.

Я продовжую «ставити» на падіння ринків глибиною 10%-15%, хоча тимчасово рекомендую увійти у кол опціонні позиції, щоб зробити портфель дельта-нейтральним до ризику, тобто невразливим від зміни значень фондових індексів. Як тільки побачимо негативні новини по європейських боргових зобов’язаннях, то продаємо кол-опціони і залишаємось у путах на європейські та американські індекси. Щодо золота, то рекомендую вже купувати або у вигляді золотих рахунків у гривнях в українських банках або у ETF фондах або використовуючи кол-опціонні контракти на золото.

Не пропустіть «гарячі деньки», коли створюються справжні капітали!Прохання Адміністрації сайту:
Якщо Вам сподобалась ця статя, будь ласка, відправте її лінк своїм друзям та партнерам - підтримайте розвиток аудиторії проекту! Дякуємо.

Дивись також:

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Додати коментар
RedTram Україна