RSS канал: Поради з інвестування

Поради з інвестування

Актуальні інвестиційні поради на інвестиційному ринку України від фінансових аналітиків.

Думки посеред тижня

Читайте в розділі аналітичні матеріали Євгена Пенцака стосовно актуальної ситуації на ринку

Євген Пенцак (191) 06 Вересень'11 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: відсутність поганих новин відтепер буде доброю новиною

Інформаційний фон тижня: стагнація ринку нерухомості США, високий рівень безробіття у США, негативні очікування споживачів, європейська боргова криза, можливість початку соціальних заворушень у європейських країнах.

Теги: акції, фондовий ринок, золото, інвестор, криза, нерухомість

Євген Пенцак (191) 02 Вересень'11 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: потрібно пристосовуватись до нових обставин

Інформаційний фон тижня: рівень безробіття стагнує у США на рівні 9,1%, інвестори налякані початком глобальної рецесії, суперечливі прогнози щодо подальшого розвитку на світових фінансових ринках, український фондовий ринок після ковтка свіжого повітря йде в піке, не подаючи шансів виходу з нього

Теги: фондова біржа, Євген Пенцак

Євген Пенцак (191) 19 Серпень'11 (8 років тому)

Порада Євгена Пенцака: ринки падають, а життя продовжується

Інформаційний фон тижня: з усіх країн надходить погана статистика, інвестори зневірились у можливості зростання світової економіки і переходять у безпечні золоті активи, український фондовий ринок продовжує падати, створюючи можливості для майбутнього зростання

Теги: інвестор, індекс, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 17 Серпень'11 (8 років тому)

Думки посеред тижня: шлях до порятунку світової економіки

Останні події на світових фондових ринках заставили замислитись, як близько ми стоїмо до краю світового економічного провалля. Події 11 березня 2011 року, 4 серпня 2011 року впевнено вказують на те, що депресивне десятиліття початку третього тисячоліття буде мати ще більш депресивне продовження. Чи рухається світ у доброму напрямку у всіх розуміннях слова «добрий»? Чи може довго триматися макіяж, якщо наносити один шар пудри за іншим?

Теги: МВФ, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 11 Серпень'11 (8 років тому)

Думки посеред тижня: високоприбуткові пасивні інвестиції

Щось зовсім нове відбувається у фінансовому світі. Інвестори перестали реагувати на повідомлення голів центробанків. Монетарна політика вже не може здолати високий рівень безробіття. З різних джерел поступає інформація, що інвестори віддають перевагу сидіти в готівці, ніж входити у ринок акцій. Потенціал зниження рейтингів боргових зобов’язань європейських країн також не дає спокійно спати крупним інвесторам, а ще більше - глобальним інвестиційним фондам. Як генерувати інвестиційний дохід?

Теги: індекс, капітал, акції, інвестор

Євген Пенцак (191) 08 Серпень'11 (8 років тому)

Порада Євгена Пенцака: час повертати втрачене

Інформаційний фон тижня: загрозлива ситуація на фондових ринках світу, все тримається на волосині, пониження рейтингу боргових зобов’язань США, шторм на європейських ринках, капіталізація світових індексів падає на трильйони доларів. «Надійний» український ринок падає ще швидше, щоб краще відбитись від «підлоги»

Теги: інвестор, акції, індекс, фондовий ринок

Євген Пенцак (191) 06 Квітень'11 (8 років тому) Коментарів: 3

Не пропустіть: Грегорі Перельман в Україні

На запрошення Києво-Могилянської бізнес-школи KMBS 28-30 квітня 2011 р. Україну відвідає керівник аналітичного департаменту стратегічних бізнес-ініціатив Wells Fargo Bank, Грегорі Перельман.

Теги: золото, криза, Євген Пенцак

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 01 Квітень'11 (8 років тому)

Думки посеред тижня: 1 квітня визнано Всесвітнім Днем України

Український інформаційний фон: уряд планує завершити кризу в Україні в середині 2012 року, максимум до 2022 року Україна увійде до Європейського Союзу, розкручується маховик будівництва нового житла, щоб в липні – грудні вийти на докризові показники, та реалізації інфраструктурних проектів …

Теги: Євген Пенцак

Євген Пенцак (191) 21 Березень'11 (8 років тому)

Грошові знаки, які завжди зростають у ціні

Навіть у кризу життя продовжується… Банально… Але, що не кажіть, часу з’являється більше. Можна поговорити з дітьми про те, що справді важливо, а на що не вартує витрачати час. Що ж є важливим? Це вміння рефлексувати, тобто роздумувати над власним досвідом, досвідом своїх батьків та дідів, щоб передати його наступним поколінням. Можна, наприклад, відкрити альбом з поштовими марками і спробувати пояснити дітям усі ці «серпи й молоти», незрозумілі гасла на кшталт «Слава КПРС» тощо.

Теги: інвестиції, Євген Пенцак

Євген Пенцак (191) 05 Листопад'10 (8 років тому)

Про глобальні інвестиції та інвестиційні ризики 2010-2011: що повинен знати кожен інвестор

В останній своїй книзі "Freefall" Нобелівський лауреат Джозеф Стігліц зазначив: "Кажуть, що кожен, хто знаходився на межі життя та смерті, переоцінює пріоритети та цінності. Глобальна економіка якраз переживає стан клінічної смерті".

Теги: інвестування, Євген Пенцак

RedTram Україна