RSS канал: Поради з інвестування

Поради з інвестування

Актуальні інвестиційні поради на інвестиційному ринку України від фінансових аналітиків.

Думки посеред тижня

Читайте в розділі аналітичні матеріали Євгена Пенцака стосовно актуальної ситуації на ринку

Клейтон Крістенсен (1) 24 Січень'13 (6 років тому)

Що ж таке дилема капіталізму? Чому нас так цікавлять зараз проблеми світової економіки?

Видно, що США виходять із затяжної рецесії, але при цьому не створюються нові робочі місця. На думку Крістенсена, вся проблема в неправильній класифікації інновацій. Їх існує кілька типів.

Теги: інвестиції

Євген Пенцак (191) 13 Червень'12 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: Зупинитись – це дати себе спіймати. Інвестувати.

Вже видно дно, сформувалась точка входження, можна починати інвестувати в цінні метали, продуктову сировину та високі технології.

Теги: фондовий ринок, акції, інвестор, інвестиції

14 Травень'12 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака від 14 травня 2012 року

Нарешті дочекалися низхідного тренду світових індексів і значного падіння сировини, включаючи метали, пшеницю, нафту.

Теги: акції, індекс

07 Березень'12 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака від 7 березня 2012 року

Багато експертів передбачали значну корекцію на фондових ринках світу після довготривалого зростаючого тренду. Хоча й чимало експертів зауважували, що акції провідних компаній світу є недооціненими принаймні на 20%. Не дивно, що у такій ситуації повної невизначеності індекс вбудованої волатильності почав зростати, а з ним і всі похідні цінні папери.

Теги: Євген Пенцак, індекс, золото, інвестор, фондовий ринок, акції

Євген Пенцак (191) 14 Лютий'12 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: «Час розкидати каміння»

Станом на 14 лютого 2012 року ринок почав розвертатись в сторону падіння. Інвестори зрозуміли, що ринок опинився на дуже високих позначках, що не відповідали макроекономічним показникам розвитку США та Європи. Тригером для розвороту послужили події, які стрімко почали розгортатись навколо Греції. Навіть, якщо лідери країни ратифікували угоду з міжнародними фінансовими установами Європи та МВФ, то грецький народ ще довго буде «трусити» від підписаних угод. І питання хаотичного дефолту ще буде тривалий час «висіти» над головами європейських інвесторів. Після остаточної ратифікації договору з Грецією про реструктуризацію та часткове списання боргів почнуться переговори з Іспанією та Порттугалією.

Теги: золото, фондовий ринок, інвестор

Євген Пенцак (191) 30 Січень'12 (7 років тому) Коментарів: 2

Порада Євгена Пенцака від 30 січня 2012 року

Фондові ринки світу завмерли в очікуванні розгортання європейської боргової кризи, і перш за все, долі державних боргових зобов’язань Греції. Непогана корпоративна звітність та макропоказники США підняли оптимізм зневірених інвесторів, і ринки показали висхідний тренд протягом першого місяця 2012 року. Проте є багато підстав уважати, що цей тренд виявиться доволі коротким і короткочасним.

Теги: Євген Пенцак, золото, фондовий ринок, криза, індекс, інвестор

Євген Пенцак (191) 13 Грудень'11 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: Рекомендація від 13 грудня 2011 року

Події на фондових ринках світу розгортаються динамічно і непередбачувано. Загроза розвалу Євросоюзу, падіння вартості бондів провідних країн Європи та найбільших французьких комерційних банків, банкрутство деяких прибалтійських банків, стагнація економіки Угорщини, Болгарії, Румунії, Словенії, Хорватії, близький дефолт Греції, економічні проблеми в Португалії та Іспанії створюють негативний фон очікувань на найближчий період.

Теги: індекс, інвестор, фондовий ринок

Євген Пенцак (191) 26 Вересень'11 (7 років тому)

Порада Євгена Пенцака: No money – no funny

Події на фондових ринках світу розвиваються дуже динамічно: стрімке падіння фондових бірж світу минулого тижня, не менш стрімке падіння золота наприкінці минулого і продовження падіння цього тижня, порятунок Греції під знаком запитання, початок соціальних невдоволень у деяких країнах Європи. Це - тільки вершина айсбергу.

Теги: золото, індекс, фондова біржа

Євген Пенцак (191) 19 Вересень'11 (7 років тому) Коментарів: 2

Порада Євгена Пенцака: ми можемо купити час, але не можемо змінити наслідок

Власний погляд на поточну ситуацію на фінансових ринках (18.09.2011) Не секрет, що багато важливих подій, що відбуваються на фінансових ринках світу «готуються» заздалегідь. Після великого провалу ринків у 2008 році провідні інвестиційні банки опинились на грані банкрутства, їм не вдається повернути втрачений капітал до сьогодні, навіть отримавши значну фінансову допомогу від ФРС. Ринок перестав реагувати на плани кількісного пом’якшення (QE programs), рівень безробіття в США залишається на високому рівні – 9,1%, індекс споживчих очікувань знаходиться на найнижчому рівні за останні 30 місяців.

Теги: індекс, інвестор, фондовий ринок

Думки посеред тижня - Євген Пенцак (191) 12 Вересень'11 (7 років тому)

Думки посеред тижня: індуктивні та дедуктивні методи дослідження фондових ринків

Дуже часто мені доводиться дискутувати про застосовність тих чи інших фінансових теорій до поточного аналізу ринків, здійснення на його основі прогнозів та інвестиційних рішень. Ще частіше мені доводилось спостерігати за суперечками теоретиків і практиків на фінансовому підґрунті. Мене завжди дивувало, чому вони сперечаються? Науковці та дослідники використовують загальноприйняті моделі, що описані в усіх класичних підручниках, їх знає кожен магістр з фінансів. Чому висновки цих моделей не подобаються практикам?

Теги: акції, інвестор, фондовий ринок

RedTram Україна