RSS канал: Поради з інвестування

Поради з інвестування

Актуальні інвестиційні поради на інвестиційному ринку України від фінансових аналітиків.

Думки посеред тижня

Читайте в розділі аналітичні матеріали Євгена Пенцака стосовно актуальної ситуації на ринку

29 Липень'13 (6 років тому) Коментарів: 3

Мати крила – ще не означає вміти літати, знати чого хочеш досягнути, - не означає рухатись до цілі.

У дитинстві кожен з нас будує плани щодо свого майбутнього. Ми хочемо стати президентами, космонавтами, археологами, футболістами, шахістами і т.п. Але згодом наші мрії тьмяніють і ми погоджуємось, що неможливо заробляти на життя справді тим, що нам подобається. Чому ж так відбувається не тільки в сфері персонального життя, але й сфері життя великого і середнього бізнесу? Про це розповідає Клейтон Крістенсен у своїй новій книзі «Стратегія життя». Люди неправильно виставляють пріоритети, неправильно розподіляють ресурси, відволікаються на другорядні речі, часто намагаючись отримати миттєвий результат, жертвуючи своєю стратегією життя.

07 Березень'13 (6 років тому)

Стратегія для коштів

На черговому засіданні інвестиційного клубу kmbs розглядались основні фінансові тренди, прогнози та особливості інвестування в країни Азії. Експертами виступили Євген Пенцак, викладач kmbs, науковий керівник програми MBF, Євгеній Іхельзон, засновник агентства «I love Asia», та Оксана Шуляр, старший консультант ОЕСР в Україні. Пропонуємо вашій увазі цікаві думки спікерів події.

Теги: Євген Пенцак, золото, інвестиції

Євген Пенцак (191) 04 Березень'13 (6 років тому)

Управління ризиками в агробізнесі

Cьогодні міжнародні фахівці ставлять розвиток аграрного ринку на перше місце у стратегії конкурентоспроможності України. Однак у наших умовах власники агробізнесів стикаються з багатьма ризиками. Які нюанси важливі для ефективного управління компаніями в аграрному секторі, і як захищатись від ризиків?

Євген Пенцак (191) 07 Лютий'13 (6 років тому)

«Час подумати про народ і зцілення нації»

Падіння української економіки, великий державний борг, комічні відвідини українським прем’єром продуктового супермаркету, зневіра людей у економічному «покращенні», тотальна корупція в органах влади, політичні репресії, роз’єднаність опозиції – ось так коротко можна описати відчуття про стан нашої країни. Найгірше, що в очах людей повна безнадія, повна безвихідь і зневіра, що ми можемо побудувати нормальне суспільство.

Євген Пенцак (191) 05 Лютий'13 (6 років тому) Коментарів: 1

Нуріель Рубіні лякає катастрофічними прогнозами

Відомий американський економіст Нуріель Рубіні, який передбачив світову фінансову кризу 2008 року, знову лякає катастрофічними прогнозами:

Теги: криза, інвестор, інвестиції

Євген Пенцак (191) 31 Січень'13 (6 років тому)

Ризикологія або ефективні шляхи підвищення капіталізації компаній в аграрному секторі

Семінар на тему «Ризикологія в аграрному секторі»

Аналітики "Ерсте банку" (1) 30 Січень'13 (6 років тому)

Економіка-2013: стагнація триватиме

На думку аналітиків "Ерсте банку" 2013 рік буде важким для української економіки: накопичуються проблеми в металургії, зростає дефіцит поточного рахунку, посилюється тиск на гривню та погіршується зовнішня ліквідність.

Теги: гривня, ліквідність

30 Січень'13 (6 років тому)

Політики вимагають занадто багато від центробанків - фінансисти в Давосі

Хайме Каруана, голова Банку міжнародних розрахунків зауважив, що центральні банки різних країн піддаються надмірному впливу зі сторони політиків та урядів, що вимагають від них активних дій щодо стимулювання національних економік та послаблення національних валют.

Теги: валюта, криза

Мартін Соррел (1) 25 Січень'13 (6 років тому)

Як вибратися з режиму «безпечного польоту» після кризи

Своїми думками щодо того, як заставити гроші працювати, а не лежати мертво на рахунках компаній, ділився генеральний директор найбільшого рекламного і консалтингового агентства в світі WPP, Мартін Соррел. Потрібно зарядити економіку оптимізмом. Після кризи вже пройшло 5 років, а західним економікам так і не вдалось вибратись з режиму «безпечного польоту». Як позбутись цієї тяги до безпеки і збільшити підприємницьку впевненість?

Теги: інвестиції, криза

RedTram Україна