Команда проекту

Теги: Євген Пенцак

З Вами працюватиме досвідчена команда фінансових аналітиків на чолі з фінансовим координатором проекту Євгеном Пенцаком, а також досвідчена команда програмістів компанії "АБК-Технології".

Євген Пенцак

Євген ПенцакСертифікований викладач з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автор чисельних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасник багатьох міжнародних конференцій.

Євген Пенцак (Yevhen Pentsak) - управляючий партнер фірми FinArt Smart Solutions, співробітник IEMS [Institute of Health Economics and Management, Lausanne], викладав фінанси у Києво-Могилянській бизнес-школі [2006 – 2010 рр.]. Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE [Lausanne University]. Після захисту кандидатської дисертації з математики [1997 р.] та навчання на докторській програмі FAME [Financial Asset Management and Engineering] при об’єднанні банків та університетів Швейцарії [2001 – 2003 рр.] працював директором бізнес-школи Львівського Інституту Менеджменту [2004 – 2007 рр.], викладав вищу економетрику в Лозаннському Університеті [UNIL], фінансову математику у Лозаннській Політехніці [EPFL]. Євген Пенцак є сертифікованим викладачем з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автором численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасником багатьох міжнародних конференцій.

Улюблені заняття – інтелектуальні ігри, головокрути, настільний теніс, бадмінтон.

Сell tel: +380 (50) 371 53 91

Twitter: http://twitter.com/yevhen1968 yevhen1968

Е-mail: yevhen.pentsak@gmail.com

Skype: pentsakwlt

Е-mail: yevhen.pentsak@fass.com.ua

LinkedIn: http://ua.linkedin.com/pub/yevhen-pentsak/5/87/9

 

усі публікації Євгена Пенцака.

Михайло Колісник

Михайло КолісникМихайло Колісник (Mykhailo Kolisnyk) - управляючий партнер фірми FinArt Smart Solutions, викладав фінанси та облік у Києво-Могилянській Бізнес-Школі (kmbs) [2001 – 2010 рр.], очолював Школу Фінансів при КМБШ [2005 – 2010 рр.], кандидат економічних наук. Сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації (1993 р.) та стажування у Вейнському Державному Університеті (1995 р, Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі (1998), стажувався у консалтинговій фірмі “Данськ Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах та викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту та ринку цінних паперів. Впродовж трьох років був членом надзірчої ради банку „Пекао (Україна)”.

Улюблені заняття – плавання, подорожування та робота з Інтернетом.

Сell tel: +380 (67) 230 01 05

Twitter: http://twitter.com/kolisnyk

Е-mail: m.w.kolisnyk@gmail.com

Skype: m.w.kolisnyk

Е-mail: mykhajlo.kolisnyk@fass.com.ua

LinkedIn:http://www.linkedin.com/in/mykhajlokolisnyk

усі публікації Михайла Колісника.

АБК-Технології

АБК-Технології (ABK-Technologies) – активна IT компанія, що працює в галузі розробки якісного та ефективного програмного забезпечення. Компанія надає повний цикл послуг з розробки програмного забезпечення, реінжинірингу й супроводу програмного продукту, серед них:

 • Розробка та дизайн ВЕБ проектів;
 • Програмування готових рішень під замовлення;
 • Реалізація комплексних ІТ проектів;
 • Технологічний консалтинг;
 • Аналіз бізнес процесів;
 • Підтримка ІТ проектів;

АБК-Технології має сильну команду молодих, обдарованих і динамічних фахівців і досвідчений менеджмент. Галузі знань компанії включають, але на обмежуються наступним переліком технологій:

 • HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, AS1, AS2, CSS.
 • С/C++ (MS Visual C++, Borland C++).
 • JAVA (J2SE, J2ME, JSP, JDBC, Hibernate, Swings, Tomcat).
 • .NET (C#, VB.NET, J#).
 • MFC, STL, ATL, ADO, OLE DB, Windows API.
 • Windows, Linux, QNX, Unix, Novell.
 • MS SQL Server, MySQL, Oracle, MS Access, Paradox, Poet, PostgreSQL.
 • OOP/OOD, UML, Rational Rose.


Місія компанії:
Підвищення престижу України на глобальних ринках IT через успішне виконання й розгортання IT проектів для своїх клієнтів; розвиток інфраструктури обслуговування ABK Technologies; створення сучасних інструментів для підвищення ефективності та результату діяльності наших партнерів.

www.abk-technologies.com
 

RedTram Україна