Про проект

Теги: фондовий ринок, Євген Пенцак, портфель інвестицій, інвестування

Ми пропонуємо до Вашої уваги веб-порадник, що допоможе Вам впевнено орієнтуватись у бурхливому морі фінансових інновацій.
Часто говорять, що числа керують світом; принаймні немає сумніву в тім, що числа показують, як він керується.
Йоган Гете

Шановні друзі!

З кожним роком все більше і більше різноманітних фінансових продуктів з'являється на українському ринку. Зокрема, "фішкою" сезону 2009 стають євробонди українських емітентів, що пропонуються провідними інвестиційними компаніями та компаніями з управління активами (КУА). Дедалі більшої популярності серед українців набувають інвестиції у золото, «голубі фішки» фондового ринку, спекулятивні стратегії інвестування у валютну корзину долар-євро тощо. Не виправдали очікувань інвесторів інвестиції у ПІФи (пайові інвестиційні фонди) та закриті інвестиційні фонди, які продовжують стрімке падіння. Нові для українського ринку фінансові та страхові інструменти мають багаторічну історію існування для розвиненого західного фінансового середовища. І тому нам, українцям, потрібно швидко осягнути специфіку та корисність кожного нового фінансового продукту з метою ефективного його використання у приватному інвестуванні та для корпоративних цілей.

 • У якій валюті тримати заощадження? - одне з перших найважливіших питань, яке задаватимуть українці у 2009 році.
 • Чи залишати гроші в банку?
 • Якщо залишати у банку, то в якому?
 • Що робити, коли ринок нерухомості вже не приносить очікуваної прибутковості?
 • Коли оживе ринок нерухомості?
 • Чого чекати від інфляції?
 • Як скласти оптимальний інвестиційний портфель в сучасних умовах українського фінансового ринку?
 • Як правильно слідкувати за тенденціями свого інвестиційного портфеля?
 • Як не потрапити в "халепу" з новими фінансовими продуктами?
 • Як розробити індивідуальний фінансовий план для всієї родини?
 • Як раціонально скласти сімейний бюджет?
 • Де знайти привабливі інвестиційні проекти?

На ці та інші запитання покликаний відповідати Ваш фінансовий порадник, тобто наш індивідуалізований фінансовий веб-сервіс "Інвестиційний консультант".

"Чому індивідуалізований?" - запитаєте Ви. А тому, що фінансові поради дуже схожі на поради лікаря. Всі приходять з одним запитанням: випишіть мені ліки від ... Але у всіх людей різні проблеми, тому й ліки для всіх є різними. Так само і у фінансах. Хоча у всіх однакова проблема: знайти оптимальний збалансований інвестиційний портфель, але її вирішення для кожного є унікальним.

Кажуть, що людина – це те, що вона споживає. Споживаючи, людина розкриває свої уподобання, пристрасті, надії. Людина також відкладає частину споживання на майбутнє у вигляді поточних інвестицій. Інвестиції у майбутній дохід можна розглядати як споживання різноманітних фінансових продуктів. Фінансове споживання людини дуже тісно залежить від її ставлення до ризику. Ми можемо спостерігати, що одні люди віддають перевагу безризиковим фінансовим інструментам, наприклад, банківським депозитам чи золоту, а інші намагаються знайти вигідні капіталовкладення на ринку нерухомості, купують корпоративні права, вкладаючи капітал у бізнес, формують інвестиційні портфелі з євробондів та акцій на фондовому ринку чи звертаються в компанії з управління активами для придбання інвестиційних сертифікатів.

З метою визначення Вашого ставлення до ризику ми розробили невеличку анкету, яку Вам необхідно заповнити, щоб наша порада "пасувала" Вашому інвестиційному стилю. Далі наш порадник попросить Вас вказати величину інвестиційного капіталу, яким Ви плануєте розпорядитись, і підбере найкращі активи на фондовому ринку з зазначенням відповідних кількостей. Усі Ваші інвестиційні дії будуть автоматично реєструватись на сайті у вигляді сформованих інвестиційних портфелів з повним аналізом їх прибутковості та інвестиційної привабливості. Спеціальне програмне середовище відслідковуватиме оптимальні моменти для модифікації Вашого інвестиційного портфеля із зазначенням конкретних фінансових операцій, які потрібно Вам здійснити для підвищення результативності обраної Вами стратегії.

Поки Український фондовий ринок не є достатньо ліквідним, ми пропонуватимемо Вам оптимальну диверсифікацію серед банківських валютних депозитів золота, євробондів та «голубих фішок» фондового ринку. Згодом на Вас чекатиме багато новинок, нових фінансових продуктів, нових інвестиційних стратегій, нових технологій комунікацій з Вами.

З Вами працюватиме команда провідних фінансових аналітиків на чолі з фінансовим координатором проекту Євгеном Пенцаком та відомим гуру фінансового менеджменту Михайлом Колісником, а також досвідчена команда розробників програмного забезпечення проекту компанії "АБК-Технології".

Вітаємо Вас на нашій сторінці і бажаємо Вам реалізації успішних інвестиційних стратегій!

З повагою,
Команда проекту

RedTram Україна