RSS канал: Публикации

Публикации

Статьи о ситуации на рынке инвестирования в Украине и мире. Выбор инвестиционных инструментов - аналитика.

Обзоры аналитиков

Советы ведущих аналитиков

Евгений Пенцак (189) 28 Августа'08 (10 лет назад)

Фінансовий консалтинг: шлях до вдосконалення.
Частина 5

У цій частині ми починаємо аналізувати показники ефективності управління інвестиційним портфелем, а саме зупинимося на підходах обчислення прибутковості. Ми зупинимося на практичних аспектах інвестування у інструменти українського фінансового ринку. А саме, зосередимо свою увагу на проблемі формування стратегії індивідуального інвестиційного портфеля.

Теги: Евгений Пенцак, НБУ, валютный рынок, кредит, процентная ставка, инвестиции, портфель инвестиций

Евгений Пенцак (189) 27 Августа'08 (10 лет назад)

Фінансовий консалтинг: шлях до вдосконалення.
Частина 4

У цій частині ми зупинимося на практичних аспектах інвестування у інструменти українського фінансового ринку. А саме, зосередимо свою увагу на проблемі формування стратегії індивідуального інвестиційного портфеля.

Теги: Евгений Пенцак, ребалансировка, КУА, стратегия, фондовый рынок, инвестор, портфель инвестиций, инвестиции, финансовый рынок

Андрей Кладченко (1) 20 Августа'08 (10 лет назад)

Покупаем ценные бумаги западных компаний!

В условиях затяжного падения отечественного рынка весьма популярными стают вложения в менее прибыльные, но и менее рисковые зарубежные компании. Известный финансовый прорицатель многократно сократил свои активы в соседней России и тоже готовится покинуть пространство СНГ.

Теги: рынок, инвестирование, инвестор

Евгений Пенцак (189) 05 Августа'08 (10 лет назад)

Фінансовий аналіз: шлях до вдосконалення. Частина 3

Ми продовжуємо серію статей "Фінансовий аналіз: шлях до вдосконалення" Євгена Пенцака, професора фінансів kmbs, який аналізує типові помилки інвесторів.
У третій частині Євген Пенцак розповідає про теорії прийняття рішень в умова ризику, а також про побудову моделей поведінки інвесторів...

Теги: Евгений Пенцак, инвестиции, инвестирование

Михаил Колиснык (38) 07 Июля'08 (10 лет назад)

Вітаміни циклу управління фінансами

В Україні є різні компанії, різні стратегії та різні шляхи їх втілення, різна вертикальна владна дистанція, різна структура та форми власності, різні етапи корпоративного розвитку, різні корпоративні культури, - і як наслідок, різні фінансові архітектури різних фінансистів. Що відрізняє МП від Корпорації? Як це проявляється у сфері фінансів? Як виростити з «маленького та кволого» МП повноцінну та здорову Корпорацію? Чи, може, вони просто знаходяться на різних стадіях життєвого циклу?

Теги: Михайло Колиснык, стратегия, рынок, инвестиции

Евгений Пенцак (189) 03 Июля'08 (10 лет назад)

Валютний портфель для українця: долар, євро, гривня?

«У якій валюті тримати заощадження у банку», - чи не найважливіше питання, яке задають українці на початку 2008 року. Фінансові аналітики один поперед одного будують прогнози і вказують „рецепт” оптимального валютного портфеля. Але коли прогноз вже зроблений, то обгрунтування оптимального валютного портфеля переходить в ранг простих технічних завдань. То який же портфель валют найвигідніший для українця зараз?

Теги: Евгений Пенцак, НБУ, процентная ставка, инвестиции, валютный рынок, портфель инвестиций

Евгений Пенцак (189) 26 Июня'08 (10 лет назад)

Фінансовий аналіз: шлях до вдосконалення. Частина 2

У сучасному світі фінансові рішення приймаються в умовах високої складності та невизначеності, що часто створює передумови для менеджерів відмовлятись від інвестиційних правил і робити інтуїтивні рішення. У другій частині огляду читайте про надмірний оптимізм, ретроспективну похибку та надмірну реакцію.

Теги: Евгений Пенцак, инвестиции, инвестор, КУА

Евгений Пенцак (189) 24 Июня'08 (10 лет назад)

Портфельная рапсодия или принципы портфельного менеджмента

Ошейник для собаки – это словно портфель для человека. С портфелем человека повсюду пускают, и в цивилизованное общество, например, ресторан, и в другие государственные учреждения. И ни один швейцар даже не посмеет его остановить.
Сегодня мы будем говорить об управлении портфелем, той отрасли управленческого либо финансово-инвестиционного познания, которую западная наука именует Portfolio Management.

Теги: Евгений Пенцак, портфель инвестиций, инвестирование

Михаил Колиснык (38) 20 Июня'08 (10 лет назад)

12 cмертельных финансовых грехов или время наточить инструменты

"Не дуже якісно, іноді неправильно, але зате ритмічно, а головне - вчасно". За таким принципом діє значна частина наших фінансових служб, вирішуючи лише тактичні завдання. Рідкісне явище - не просто фінансовий директор, а "архітектор фінансової системи", який зайнятий рішенням завдань стратегічного характеру і поступово приводить фінансову систему в порядок...

Теги: Михайло Колиснык, стратегия

Евгений Пенцак (189) 17 Июня'08 (10 лет назад)

Фінансовий аналіз: шлях до вдосконалення. Частина 1

У сучасному світі фінансові рішення приймаються в умовах високої складності та невизначеності, що часто створює передумови для менеджерів відмовлятись від інвестиційних правил і робити інтуїтивні рішення. У нашому огляді типових помилок інвесторів у їх інвестиційній діяльності ми проведемо класифікацію помилок та запропонуємо рекомендації, що дозволять їх уникати у майбутньому.

Теги: Евгений Пенцак, финансовый учёт, инвестирование, инвестиции

RedTram Украина