Ціни на вторинному ринку житла в США досягли найнижчого рівня

22 Марта'11

Теги: недвижимость

Продажі на вторинному ринку житла в США в лютому скоротилися на 9,6%, а ціни впали до найнижчого рівня, який спостерігався ще в 2002 році. Це вказує на те, що ринок залишається слабким.

Лоуренс Юн, старший економіст Національної Асоціації Ріелторів США говорить: "Ми спостерігаємо нерівне, нестійке відновлення і сподіваємося, що воно буде". Хоча інша економіка США набирає обороти, проблеми на ринку житла нікуди не зникли.

У своєму звіті Асоціація повідомляє, що в лютому продажі впали в порівнянні з попереднім місяцем у всіх чотирьох регіонах. Наприклад на Середньому Заході продажі впали на 12,2%, а на Півдні - на 10,2%. Оскільки попит залишається слабким, будівництво ведеться на низькому рівні.

Кількість будинків на вторинному ринку житла, виставлених на продаж, виросла в лютому на 3,5% до 3,49 млн. Виходячи із поточних темпів продаж, цих запасів вистачить на 8,6 місяця, тоді як у січні за переглянутими даними запасів вистачило б на 7,5 місяця. Запаси, ймовірно, будуть рости в найближчі місяці, тому що у весняний період більше власників виставляють свої будинки на продаж.

За матеріалами Bloomberg

Добавить комментарий
RedTram Украина