Зацікавленість інвесторів акціями б’є рекорди

15 Февраля'11

Теги: акции, инвестор

Інтерес інвесторів до акцій компаній досяг найвищого рівня за останні 10 років. Про це свідчать результати опитування проведеного BofA Merrill Lynch.

67% опитаних заявили, що збільшили в своїх портфелях частку акцій компаній з різних регіонів світу і це найвищий показник з квітня 2001р. Значне зростання інтересу до акцій спостерігається вже кілька місяців. У той же час обсяг боргових зобов'язань і готівкових коштів у портфелях продовжували падати. 66% опитаних (54% опитаних місяцем раніше) заявили, що планують позбавитися паперів з фіксованою прибутковістю. Різниця між зростанням інтересу до акцій і падінням попиту на боргові зобов'язання також досягла найвищого значення за всю історію проведення опитування.

Керівник європейського відділу стратегічних корпоративних інвестицій BofA Merrill Lynch Research Гері Бейкер вважає: "Сьогоднішня ситуація незвичайна в тому плані, що зростання апетиту до ризику відбувається на тлі стрімкого падіння інтересу інвесторів до ринків, що розвиваються, перспективи яких тьмяніють у міру зростання привабливості розвинених ринків, здатних виграти від очікуваної нової хвилі глобального економічного зростання".

За матеріалами Bloomberg

Добавить комментарий
RedTram Украина