4 радикальні стратегії, щоб швидше піти на пенсію

01 Февраля'11

Теги: пенсия

Для мільйонів бейбі-бумерів, фінансовий розрив між сьогоденням і успішною пенсією є глибоким і широким. Зіткнувшись з цією реальністю, багато людей просто здаються, нарікаючи, що вони ніколи не підуть на пенсію і що їм прийдеться працювати до 75 років. Але все це можна змінити, якщо ви готові прийняти радикальні стратегії.

Ось декілька ідей:

1. Додаткова робота. Для того, щоб заощадити на пенсію, вам потрібно зараз більше заробляти. Наприклад, одне подружжя працює повний робочий день в офісі, але чоловік підробляє вечорами і у вихідні, продаючи жіноче взуття.

2. Обмежити себе одним автомобілем. Більшість подружніх пар мають два автомобілі без потреби. Відмовившись від одного, ви заощадите в середньому від 6000 $ до 10000 $ на рік, а все це - витрати на пальне, страхування, технічне обслуговування і ремонт. Ви можете користуватись також і громадським транспортом, інколи їздити зі своїм чоловіком (дружиною) або на велосипеді.

3. Зменшити фінансову підтримку дітям. Багатьом батькам важко не підтримувати фінансово своїх дітей, навіть якщо вони вже самі себе забезпечують. Якщо ваші діти вже виросли, любіть їх, але у випадку з фінансами будьте егоїстичними. Вони будуть вам більше потрібні на пенсії, ніж їм зараз.

4. Менше витрачати на неважливі речі. Більшість з нас занадто багато їдять, тому і витрачають багато. Потрібно відмовитися від ресторанної їжі і кави, на яку сім’я в середньому витрачає 5000 $ в місяць.

За матеріалами Yahoo! Finance

Добавить комментарий
RedTram Украина