Принятия бизнес-решений в условиях повышенного риска

Сообщить мне

Лекторы : Евгений Пенцак, Михаил Колиснык планируется провести

Стоимость: 999.00 грн.

Теги: Евгений Пенцак, Михайло Колиснык

Только менеджмент, способный действовать нестандартно, видеть на несколько шагов вперед действия конкурентов, понимать сложные взаимосвязи между факторами, влияющими на прибыльность компании, правильно использовать новую информацию, мыслить стратегически, сможет вывести компанию в лидеры!

Регистрация за месяц до начала тренинга - скидка 5%

3% скидки при регистрации через сайт


Переглянути усі тренінги

Провайдер семінару-тренінгу:

FinArt Smart Solutions

Інструктор(и):

Євген Пенцак, Михайло Колісник

Вартість програми:

999 грн. (з ПДВ)

Реєстрація за місяць до початку тренінгу – знижка 5%

Дата(и) проведення:

уточнюються

Час проведення занять:

10:00 – 18:00

перерва 1 год. на обід

Місце проведення:

м.Київ

Документ, що видається після завершеня:

сертифікат

Цей продукт може бути адаптований під потреби Вашої компанії та проведений у корпоративному форматі

 

Цільова аудиторія семінару-тренінгу

Тренінг призначений для менеджерів та власників бізнесу, які бажають поглибити та систематизувати свій управлінський досвід у прийнятті високо ризикових рішень інвестиційного характеру. Учасники поринуть у інтелектуальне середовище різних епох і віднайдуть для себе основоположні принципи, що призводять до персонального фінансового успіху та успіху їх бізнесу в умовах непередбачуваності та підвищеного ризику. Моделі прийняття бізнес-рішень подаються у легкій та доступній формі з використання відео кліпів, цікавих історій, життєвих прикладів, візуальних ілюстрацій тощо.

Ціль семінару-тренінгу:

Основною метою семінару-тренінгу є надання менеджерам та власникам бізнесу концепцій прийняття бізнес-рішень в умовах непередбачуваності та ризику, навчання моделям розуміння психології споживачів та поведінки конкурентів, вивчення правил інвестування, що узгоджуються з власним світоглядом, цілями життя та ставленням до ризику. Ми подивимось на функціонування банківського, страхового, інвестиційного, ігрового, виробничого та добувного бізнесу з точки зору перерозподілу ризиків серед його учасників, усунення неповноти та асиметрії інформації. З допомогою простих наочних прикладів ми познайомимося з прийомами мислення «поза рамками», розвитком креативності та нестандартної поведінки у бізнесі, що підвищують його ефективність.

Практичні навики менеджера після завершення семінару-тренінгу:

Після проходження семінару-тренінгу менеджери та власники бізнесу отримають навики того, як:

  • Використовувати доступну інформацію для прийняття бізнес-рішень в умовах підвищеного ризику;
  • Ефективно використовувати раціональні моделі прийняття рішень в процесі переговорів, обґрунтувань, презентацій, захисту власної позиції для інвестування, купівлі чи продажу бізнесу, бюджетуванні виробничої діяльності підприємства;
  • Розуміти передумови утворення фінансових бульбашок, фінансових пірамід, світові тенденції та інвестиційні тренди на ринках золота, сировини, нерухомості тощо, щоб уникнути втрат персонального інвестиційного портфеля у глобальному бізнес-середовищі та ефективно управляти грошовими потоками компанії;
  • Розуміти стиль та критерії прийняття бізнес-рішень менеджерами різних міжнародних корпорацій;
  • Оцінювати ризики окремих нових бізнес-проектів компанії та в сукупності;
  • Розуміти суть побудови інвестиційної стратегії;
  • Приймати швидкі структуровані операційні та інвестиційні рішення на основі порівняльного аналізу в умовах підвищеного ризику, неповноти та асиметрії інформації як на персональному рівні, так і на рівні холдингової компанії.

Програма семінару-тренінгу:

Ефективні моделі прийняття бізнес-рішень в умовах підвищеного ризику

10:00 - 11:30

Природа процесу прийняття бізнес-рішень, діагностика проблеми та визначення ключових факторів успіху вирішення проблеми. Детерміновані та випадкові взаємозв’язки між факторами впливу. Моделі прийняття рішень. Раціональний підхід до вирішення бізнес-проблем, поведінкова психологія людини в економічній діяльності. Концепція утилітарності (задоволення) при прийнятті рішень. Що таке ризик? Як його вимірювати та враховувати при прийнятті бізнес-рішень? Ситуативні вправи. Ігровий бізнес. Економічні парадокси.

11:45 – 13:00

Ефективні моделі прийняття бізнес-рішень, взаємозв’язок інтуїції та аналітики або як приймає рішення Джордж Сорос. Ситуативні вправи на розуміння психології інвесторів. Креативний практикум прийняття нестандартних рішень, мислення «поза рамками», бізнес-візуалізація. Невизначеність та ризик: критерії прийняття бізнес-рішень в умовах підвищеного ризику. Психологічні інвестиційні ігри. Що таке інвестиційна стратегія?

13:00 – 14:00

Обід

14:00 – 15:30

Поняття лотереї та дерева рішень, побудова сценарного дерева бізнес-рішень. Дилема в’язня, сімейні баталії, тінейджерські війни як моделі поведінки у реальному бізнесі та в українській політиці. Прийняття рішень в умовах конкуренції. Конкуренція в сфері реклами, політична боротьба та лобіювання інтересів фінансово-промислових груп.

15:45 – 16:45

Моделі олігополістичної конкуренції, цінове лідерство. Кейс-гра на прийняття бізнес-рішень в умовах конкуренції. Неповнота та асиметрія інформації у банківському та страховому бізнесі.

17:00 – 18:00

Захист ринку від конкурента, змова та блеф у бізнесі. Управління мотивацією менеджерів та її вплив на ризик бізнесу. Розробка глобальної інвестиційної стратегії - просто, як випічка піци. Простота та краса – запорука успіху! Обговорення та дискусія.

Переглянути настуний тренінгРегистрационная форма для участия в тренинге.


Заполните данные этой формы и нажмите кнопку "Отправить". Впоследствии с Вами свяжется менеджер и расскажет о дальнейших действиях.


Регистрационные данные для тренингов

* Имя:
* Фамилия:
* E-mail:
Контактный телефон
* Мобильный:
Стационарний:
Название компании:
Сайт:
Должность:
Дата рождения:
Образование:
Карьера:
Увлечения:
Дополнительная информация, которой Вы хотели бы с нами поделиться:

 

Заполните обязательные поля


RedTram Украина