Блог Сергея Оксанича

Сергей Осканич (45) 04 Ноября'09 (8 лет назад)

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд. Частина четверта.(статья на украинском)

Минулого разу ми зупинилися на тому, що на Колобка напала підступна Лисиця і він прикотився до своїх Бабусі й Дідуся.

Теги: КИНТО, КУА

Сергей Осканич (45) 29 Октября'09 (8 лет назад)

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд. Частина третя.(статья на украинском)

Колобок котиться, приспівуючи, лісовою стежкою. Він не помічає, що пейзаж стає впорядкованим, дерева підстрижені, трава місцями підфарбована. З-за кущів за ним спостерігають уважні очі товстих борсуків, у сірому непримітному хутрі, до вух яких вставлені міні-рації. Колобка «ведуть», передаючи один одному його маршрут пересування.

Теги: портфель инвестиций, КУА, облигация, акции, инвестиции

Сергей Осканич (45) 21 Октября'09 (8 лет назад)

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд.Частина друга.(статья на украинском)

Котиться наш Колобок далі. В попередньому блозі він утік від кримінальника Ведмедя та занудного Зайця.Попереду на нього чекають несподіванки та пригоди. Він співає пісеньку, посміхається сонечку і набирає швидкість. Лісова стежка стає ширшою і виводить Колобка на галявину, посеред якої на пеньочку сидить сірий Вовк – в сірому костюмі від Brioni, краватці Stefano Ricci і грається золотим телефоном Vertu. Вовк кволо махає Колобку хвостом, аби не втратити свою статусність.

Теги: акции, банковская система, фондовый рынок, кризис, инвестиции

Сергей Осканич (45) 15 Октября'09 (8 лет назад)

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд.(статья на украинском)

Одного ранку всім відомий Колобок прокинувся вранці, почухав потилицю і зрозумів, що прийшов час розпочатися його казці, і він мусить котитися світ за очі. Те, що на шляху Колобка траплятимуться всілякі перепони у вигляді різних, подеколи, недружніх персонажів лісової фауни, він, безперечно, знав. Але така вже його колобківська доля – котитися наперекір усьому, вірити в краще, сіяти добре та вічне…

Теги: КИНТО, КУА, инвестирование

Сергей Осканич (45) 08 Октября'09 (8 лет назад)

Прес колобків - блін роботодавцю(статья на украинском)

Всі, хто хоч злегка вивчав теорію управління, напевно пам’ятають тему «Структура робочого місця», що присутня майже в кожному підручнику з менеджменту. Мова не про науково виміряні сантиметри, які мають відділяти ваші очі від екрану монітора. І не про те, звідки слід падати світлу на папери. Йдеться про співвідношення прав та обов’язків працюючих, обсягів повноважень, ресурсу та можливостей його використання.

Теги: капитал, КИНТО, КУА, инвестиции

Сергей Осканич (45) 01 Октября'09 (8 лет назад)

Пенсія для рафінованого колобка(статья на украинском)

Коли писався цей блог, окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив позов тисячі приватних підприємців, які виступали проти зрівнювання звичайних фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців у сплаті пенсійних внесків. Таке рішення було ухвалено Кабміном в квітні цього року. Підприємці повстали проти цього і … виграли. Відтепер суб’єкт підприємницької діяльності (СПД) на старості отримуватиме свої чесно зароблені 40% від мінімальної пенсії. Дивно, але ця «перемога» чомусь нікому не здається Пірровою…

Теги: КИНТО, КУА, инвестиции

Сергей Осканич (45) 24 Сентября'09 (8 лет назад)

Нація колобків починає і виграє(статья на украинском)

Минулі блоги я присвятив темі пенсійної реформи. В цьому блозі я поставив собі за мету прояснити пересічному громадянину його фінансові можливості в непрацездатному віці, якщо замислитися над цим років за двадцять-тридцять. Звісно, нинішні пенсіонери не мали таких можливостей, тому їм не залишається нічого, як чекати на чергові копієчні перерахунки пенсійних виплат. Сумно.

Теги: денежные средства, КУА, КИНТО

Сергей Осканич (45) 17 Сентября'09 (8 лет назад)

Колобки по-українськи, або скрути лисиці дулю!(статья на украинском)

Український просвітитель-гуманіст, мандруючий філософ Григорій Сковорода підсумував колись своє життя словами: «Світ ловив мене – та не впіймав».

Сергей Осканич (45) 08 Сентября'09 (8 лет назад)

Дідусь старенький - йому все рівно...(статья на украинском)

В минулому блозі я торкнувся теми реформування пенсійної системи в нашій країні. Сьогодні продовжу, зосередившись на другому рівні пенсійної системи.

Теги: инвестирование, КИНТО, КУА

Сергей Осканич (45) 03 Сентября'09 (8 лет назад)

Від памперсів до пенсії(статья на украинском)

Протягом життя нам нерідко доводиться стикатися з поняттям «критичний вибір». Зазвичай, ми вкладаємо в це словосполучення розуміння того, що після ухвалення остаточного рішення нам навряд чи вдасться щось змінити або повернутися до стану, що передував нашому рішенню. В цьому сенсі віртуальний світ набагато досконаліший – більшість комп’ютерних програм передбачають можливість «відкотити» невдало встановлене оновлення soft на попередній рівень, розпочавши життя (правда, віртуальне) знову. На жаль, або на щастя – життя «в реалі» ми проживаємо лише один раз і без ніяких чернеток.

Теги: инвестиции, КИНТО

RedTram Украина