Сергей Осканич

Президент компанії "КІНТО"

Народився 1955 року, коли країну переповнювали відлигові сподівання. Незважаючи на те, що молодість припала на «махровий» застій, ніколи не підтримував політичний курс керуючої та спрямовуючої.
З підліткового віку займався велосипедним спортом, досягнув результатів майстра спорту. Свою успішність у спорті спроектував на все своє життя, будучи впевненим, що перемагає лише той, хто більше за всіх цього прагне. Вищу освіту отримав у престижному столичному Наргоспі. Після ВУЗу був прикликаний до лав Радянської Армії. Вдячний строковій службі за перший досвід керівництва колективом. Потрапивши під випадковий артилерійський обстріл на навчаннях, зрозумів, що життя надто швидкоплинне і кожну його мить треба використовувати «на повну».
Повернувся до рідного Наргоспу, де згодом, попри свідому позапартійність, захистив кандидатську дисертацію та отримав посаду доцента. Поїздка до США на рік перевернула світогляд і дала орієнтири щодо розуміння своєї ролі у вітчизняному державотворенні. Великий інвестиційний бізнес розглядає з тих пір, як державотворчий процес. Вміння бути в потрібному місці в потрібний час (талан) помножив на непересічні знання економічної науки. 1992 року створив КІНТО. Робочі групи, перемоги, номінації, рейтинги, ТОПи, лауреатство, державні нагороди є невід’ємною частиною трудових буднів:).
Безмежно вдячний конкурентам за постійний стимул. Йде по життю з оптимізмом. І без особистої охорони.

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 08 Апреля'10

Куди інвестувати мільйон, або welcome на відьомський шабаш*(статья на украинском)

Однокімнатна холостяцька квартира. На підлозі біля ліжка валяється зачитана книжка «Як стати інвестором». Господар квартири, чоловік середніх років, сидить у коридорчику й роздивляється конверт, щойно підсунутий йому під вхідні двері. На конверті надпис: «Лотерея «Відпочинок на Мільйон». Вельмишановний пане Леоніде Голубко! Раді повідомити Вас, що Ви стали фіналістом лотереї «Відпочинок на Мільйон» і маєте реальний шанс стати привілейованим інвестором мережі кращих готелів та курортів, що знаходяться в різних куточках світу. Для участі в завершальному етапі розіграшу Вам слід прийти…

Теги: капитал, кредит, инвестирование

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 30 Марта'10

Льоня Голубков не вірить у пророцтва племені майя (статья на украинском)

«Ніщо не виникає з нічого і не зникає без сліду» Начебто й перлина вселенської мудрості, а сумніви викликає...

Теги: инвестор, фондовый рынок, капитал, кризис, инфляция, денежные средства

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 18 Марта'10

Янукович стане Чавесом, або переваги демократії над нафтою(статья на украинском)

Два місяці політичних баталій змусили дві третини дорослого населення країни робити квазі-вибір – вибір «меншого зла».Нарешті баталії вщухають. Україна не поринула в хаос вуличного політичного протистояння. Хоча мало хто наважується очікувати зниження температури політичних процесів у 2010 році.

Теги: КИНТО, кризис, нафта

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 29 Декабря'09

Шахрайський рай працює без перерви на обід(статья на украинском)

В одному із західноєвропейських аеропортів бачив цікавий лайтбокс. Фотознімок асфальтованої доріжки, на якій лежить гаманець, повний грошей. Загублений гаманець! І підпис: «Горе? Так, це горе…». А нижче - пропозиція не тримати гроші готівкою, а вкладати їх до інвестиційного фонду інструментів грошових ринків.

Теги: кризис, инвестиции

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 18 Декабря'09

Нашим пінгвінам не місце в Червоній книзі(статья на украинском)

Колись, навчаючись у США, мені довелося познайомитися з одним філадельфійським українцем. Будь-яка подібна поїздка збагачує на безліч знайомств: одні забуваються, інші, навіть через роки, стоять перед очима. 70-річний кров з молоком здоровань Пітер Мартинович пропрацював усе життя м’ясником, маючи свій власний магазинчик в центральній частині міста. Вийшовши на пенсію, зрозумів, що опікуватися бізнесом він, напевно, стомився. Діти великого інтересу до справи його життя не виявили. А тому він продав магазин, а виручені кошти вклав до кількох інвестиційних фондів і…почав заробляти на інвестуванні разів у десять більше, ніж заробляв протягом усього життя. Не знаю, наскільки він був успішним м’ясником, але інвестор з нього вийшов несподівано талановитий.

Теги: кризис, инвестирование, КИНТО, акции, капитал, фондовый рынок

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 09 Декабря'09

Звір, що дрімає в сутніках душі(статья на украинском)

За даними російських досліджень, біржова торгівля акціями сьогодні є чоловічою справою. Сильна стать тут представлена кількістю в 74%, жінки – у 26%. Найбільш втягнуті в цей вид бізнесу 30, 35 і 40-річні чоловіки. При цьому жінки представлені у більш широкому віковому діапазоні. Разом з тим, чоловіки здійснюють 87% усіх оборотів, жінки - лише 13%. Чоловіки більш схильні до спекулятивних операцій, ніж до інвестування. Циклічність дій на фондовому ринку також пов’язана з віковими показниками: так, чоловіки найбільш активні у віці 25-30 років і 40-50; відповідно, в 35 та в 55 вони втрачають інтерес до спекуляцій і займаються інвестуванням.

Теги: инвестор, фондовый рынок, акции

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 03 Декабря'09

Ви продаєте слов'янську шафу? ENTER!(статья на украинском)

Ще двадцять років тому ми і подумати не могли, що лежачи на дивані і дивлячись захоплюючий бойовик, зможемо замовляти собі піццу або суші через Інтернет. Життя рухається вперед. Ми лежимо, а воно рухається – навколо нас, для нас, заради нас. Ми клікаємо на галочки, відмічаючи в електронній заявці: маслини, анчоуси, пармезанчик…

Теги: кризис, инвестирование, акции

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 26 Ноября'09

Краща програма наступного президента - програма Photoshop(статья на украинском)

Як ся маєте напередодні виборів, панове? Я - наче в Луна-парку, де від кімнати сміху до кімнати страху – один крок. По всьому місту і з усіх стовпів на тебе вищиряються відфотошоплені білбордівські обличчя, які до того ж розмовляють заскорузлими рєчьовками-слоганами… По моді.

Теги: пенсия

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 19 Ноября'09

Гола правда про те, чому колобок пішов у президенти. Постскриптуп.(статья на украинском)

Чому я зробив майбутнім Президентом Колобка, зрозумілим стає з попереднього блогу, в якому повний апгрейд казки закінчився висуванням Колобка від громади, що усвідомлює безперспективність проходження на вищу керівну посаду в лісі таких маргіналів як Ведмідь, Вовк і Лисиця.

Блог Сергея Оксанича - Сергей Осканич (45) 12 Ноября'09

Страшна казочка про колобка. Повний апгрейд. Частина п'ята.фінальна.(статья на украинском)

Колобок, Заєць, Дід з Бабою і Кіт сидять на ганку та апетитно наминають вареники з вишнями. Пригріває сонечко, в траві гудуть коники, на лужку раз-у-раз низьким басом мукає корівка.

Теги: инвестиции

RedTram Украина