Екстренне повідомлення щодо ситуації в kmbs

Yevhen Pentsak (50) 01 March'10

Дорогі наші випускники!

Прихід весни 2010 у kmbs співпав з великими організаційними змінами. Згідно до рішення Сергія Мироновича Квіта, Президента Національного Університету Києво-Могилянська академія (НаУКМА), на підставі голосування Вченої ради НаУКМА новим деканом kmbs було призначено Олександра Йосиповича Саврука.

Ми, викладачі kmbs, що підписались нижче, глибоко стурбовані наслідками цієї зміни:

  1. ми не розуміємо позиції нового декана щодо подальшого розвитку kmbs, а також способу завершення існуючих навчальних програм Школи;
  2. ми вважаємо, що в ході рішення про призначення нового декана, точка зору колективу kmbs (ключові викладачі та управлінський персонал) не була врахована належним чином;
  3. ми вважаємо недоцільним змінювати існуючу модель функціонування освітніх програм Школи, яка підтвердила свою життєздатність протягом всього свого існування.

Ми стурбовані тим, що з моменту призначення нового декана ми не мали можливості поспілкуватися з призначеним деканом і керівництвом НаУКМА щодо владання конфліктної ситуації. Про свою позицію викладачі Школи повідомляли керівництво НаУКМА і Спостережну раду kmbs заздалегідь.

Перед тим, як звернутись до вас, ми доклали всіх зусиль, щоб вирішити дану проблему. Але, на жаль, наша думка та наша позиція не були враховані належним чином.

Ви, як наші випускники, були і залишаєтесь ключовою цінністю, співтворцями та носіями бренду kmbs. Ми переконані, що бренд kmbs є частиною вашого репутаційного капіталу. Ми просимо вас висловити свою позицію та долучитись до процесу збереження НАШОЇ kmbs, що вже 10 років надихає лідерів та будує нові стандарти українського менеджменту для процвітання нашої України.

Ми плануємо організацію зустрічі поточних груп МВА та MBF з керівництвом НаУКМА та kmbs. Як тільки буде відомий час зустрічі, ми одразу повідомимо вас про це у окремому повідомленні, щоб ви могли за бажанням прийняти у ній участь.

З повагою,

Анна Власова (hrm.vlasova@gmail.com, +380675064008)

Сергій Гвоздьов (gvozdiov@gmail.com, +380661851818)

Михайло Колісник (m.w.kolisnyk@gmail.com, +380672300105)

Євген Пенцак (yevhen.pentsak@gmail.com, +380503715391)

Олександр Скрипник (askripnik@inbox.ru, +380990795663)

Top

RedTram Ukraine